Co się teraz kręci w mieście? Czyli o Firmowym Rajdzie Rowerowym!

A gdyby tak zamienić samochód na rower? My jesteśmy za! To właśnie jednoślady zainspirowały nas do organizacji kolejnego pro-sportowego, miejskiego wydarzenia. Co czeka Wrocław tej jesieni? Doświadczeni po Biegu Firmowym, realizowanym z powodzeniem co roku, podejmujemy kolejne wyzwanie. Tym razem zapraszamy pracowników, szefów oraz członków zarządu, małych i dużych firm, a nawet ich osoby towarzyszące do wzięcia udziału we FRRuuu, czyli w Firmowym Rajdzie Rowerowym. Premierowa edycja odbędzie się już 18 września 2021r. i potrwa od 3 do 5 godzin. Liczba uczestników będzie kręcić się wokół 1000 osób. Jeżeli lubisz rywalizację, gry zespołowe oraz kochasz Wrocław, to wydarzenia jest właśnie dla Ciebie!

Zasady gry

Event ma charakter gry miejskiej, w której 4-osobowe drużyny firmowe, pokonują zaplanowaną trasę rowerem. Na tematycznych stacjach, rozłożonych na mapie Wrocławia, będą do wykonania punktowane zadania. Stacje są oddalone od siebie w odległości 1-5 km, więc dystans nie będzie pokonywany ciągiem. Głównym celem jest wspólne wykonywanie zadań i przede wszystkim integracja drużyny! Uczestnikom towarzyszyć będzie nasza dedykowana aplikacja mobilna, dzięki temu nikt się nie zgubi, a punkty za wykonane zadania będą się sprawnie sumowały. Na trasie będzie można spotkać duszki- te dobre, dostarczające dodatkowe punkty oraz te czerwone, które wpłyną negatywnie na punktację. Dzięki temu wyłonimy 3 najlepsze drużyny, do których poFRRuuuną nagrody. Czas przejazdu nie jest aż tak bardzo istotny i nie jest on wliczany do oficjalnej punktacji zespołu.

Dlaczego rower?

Pracujemy efektywnie, kiedy niewątpliwie jesteśmy zdrowi i w dobrym nastroju. Jazda na rowerze poprawia wydolność, siłę mięśni i co najważniejsze – przewietrza głowę po pracy! Ponad to, dwa kółka umożliwiają szybkie poruszanie się po mieście, co oszczędza paliwo i budżet, a kłopoty z parkowaniem znikną bez śladu. Dzięki ścieżkom rowerowym oraz skrótom, bez problemu można ominąć korki w drodze do firmowego biura. Jeżeli nie masz roweru lub nie jesteś z Wrocławia – nic straconego! Kolarze FRRuuu, mają zapewniony całodobowy dostęp do rowerów miejskich NextBike. Wystarczy się do nas zgłosić, abyśmy przekazali Wasze potrzeby naszemu Partnerowi. Zostańmy zatem bohaterami środowiska, wspierającymi ekologiczne działania! Jeden dzień wydarzenia, to początek zmiany nawyków na stałe. Czy wiedzieliście, że firma Posadzimy.pl® zobowiązała się, posadzić tyle drzew, ilu będzie uczestników? W grupie siła!

Pakiet Startowy w Firmowym Rajdzie Rowerowym

Pakiet startowy dla 1 osoby kosztuje 149zł netto i zawiera: 

  • wejściówkę na event,
  • dostęp do markowej aplikacji,
  • przekąski w postaci owoców i warzyw,
  • woda no limit,
  • kosmetyki firmy Carex®,
  • uchwyt rowerowy na telefon,
  • niespodzianki od Partnerów i Sponsorów,
  • posadzone drzewko od Posadzimy.pl®,
  • bezpłatny dostęp do miejskiego roweru w dniu eventu.

Wasze bezpieczeństwo podczas wydarzenia jest dla nas szczególnie istotne, w związku z tym, trasę przygotowaliśmy tak, żeby nie dochodziło do spotkań zbiorowych, a każdy uczestnik jest zobowiązany do zaopatrzenia się w kask, który możecie dokupić do pakietu startowego. Przed eventem rekomendujemy skorzystać z serwisu rowerowego, który oczywiście jest dostępny w naszym firmowym sklepie.

FRRuuu to nie tylko rozrywkowe wydarzenie, promocja aktywności fizycznej czy eko-inicjatywa. To sposób na integrację zespołu w firmie, budowanie trwałych relacji między pracownikami oraz zadbanie o well-being pracowników.

Zapisy trwają, a po tygodniu otwartej rejestracji mamy już ponad 200 zadeklarowanych uczestników wydarzenia. Nakręciłeś_aś się na FRRuuu? Kliknij w link https://sklep.rajdrowerowy.pl/ , dowiedz się więcej o Firmowym Rajdzie Rowerowym i dołącz do nas. Wyjeżdżamy w miasto już 18 września!

Cześć! Tu Firmowy Rajd Rowerowy - kto jest po drugiej stronie?

Dołącz do naszej rowerowej społeczności, a dzięki niej, jako pierwszy_a dowiesz się o kolejnej edycji FRRuuu!