What the FAQ?

Już 18 września, wyruszysz wraz ze swoją drużyną po zwycięstwo w Firmowym Rajdzie Rowerowym. Przed Tobą dzień pełen wyzwań, dlatego warto, abyś zapoznał_a się z najważniejszymi informacji. 

Rajd startuje w sobotę, 18 września przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie czeka na Ciebie Miasteczko Rowerowe. Każda drużyna rozpoczyna grę o wyznaczonej godzinie, w systemie falowym (LISTA STARTOWA). Zapoznaj się uważnie z mapą, aby z łatwością poruszać się po terenie miasteczka.

Kapitan drużyny zobligowany jest do odbioru Starteru FRRuuu w Punkcie Odbioru Pakietów. Ty w tym czasie możesz zrelaksować się w strefie chill i skorzystać ze wszystkich atrakcji, które zostały specjalnie dla Ciebie przygotowane. Usiądź wygodnie na leżaku, skorzystaj ze strefy Lecha FREE, a potem zajrzyj do pakietu!

Jesteś już prawie gotowy_a do startu. Zweryfikuj czy Kapitan drużyny zainstalował dedykowaną aplikację MooveGo oraz czy masz ze sobą wszystkie elementy, które mogą Ci się przydać podczas gry miejskiej.

Zwróć szczególną uwagę na punkt z bidonem! Na trasie czekają na Ciebie dwa beczkowozy, w których napełnisz swój ulubiony bidon wodą. Korzystaj ze świeżego orzeźwienia i nawadniaj organizm – to bardzo ważne podczas aktywności fizycznej. 

Przebieg trasy i kolejność wykonywanych stacji ustalana jest według punktów wyświetlanych w aplikacji. To Twoja drużyna decyduje o kolejności wykonywanych zadań i zbieranych dodatkowych punktów (w postaci niebieskich duszków). Warunkiem zakończenia gry (zeskanowanie ostatniego kodu na mecie) jest zaliczenie wszystkich zadań w grze, rozwiązanych prawidłowo lub nie. Widzimy się na mecie w Miasteczku Rowerowym! 

Wszystkie szczegółowe informacje, dotyczące dnia wydarzenia – przesłaliśmy do Ciebie również na e-maila. Jeśli z jakiegoś powodu go nie dostałeś_aś albo informacje w nim zawarte są dla Ciebie niezrozumiałe, napisz do nas na biuro@rajdrowerowy.pl

Nie zapominaj… FRRuuu jest eko! 🌱 

1km samochodem = 50g wyprodukowanego CO2, natomiast 1km na rowerze = 5g CO2. To, aż 10-krotnie mniej dwutlenku węgla w atmosferze.  Masz realny wpływ na środowisko, za co już Ci dziękujemy🌏

Cześć! Tu Firmowy Rajd Rowerowy - kto jest po drugiej stronie?

Dołącz do naszej rowerowej społeczności, a dzięki niej, jako pierwszy_a dowiesz się o kolejnej edycji FRRuuu!