Przygotuj się do FRRuuu!

Zapisałeś_aś się właśnie z kolegami i koleżankami z pracy na Firmowy Rajd Rowerowy? Zastanawiasz się co dalej? Chcielibyśmy Ci trochę w tym pomóc. Do 18 września jeszcze trochę czasu, ale podobno ,,sukces wymaga wcześniejszego przygotowania” 😉

Serwis roweru

Na dobry początek przygotowań wybierz się ze swoim jednośladem na przegląd techniczny. Niech specjalista oceni czy jest w dobrej formie. Na pewno dokręci wszystkie śrubki, wyreguluje hamulce, ustawi odpowiednio siodełko i kierownicę oraz nasmaruje elementy, które wymagają rewitalizacji. Zamiast biletów do kina oraz popcornu w jeden weekend, zadbaj o swój rower i do wejściówki FRRuuu w naszym sklepie, dobierz przegląd techniczny w Bike Republic. Ich firmowa ekipa do każdego roweru podchodzi indywidualnie i z sercem. Miej na uwadze, że sezon rowerowy w pełni, więc jeżeli zależy Ci na czasie – nie zwlekaj i zarezerwuj termin wizyty jak najszybciej.

Ubrania dla rowerzysty FRRuuu

Próbowałeś_aś jeździć na rowerze w ubraniach do użytku codziennego? To pewnie już wiesz, że zdecydowanie lepiej w tej sytuacji, sprawdzi się odzież termoaktywna, która odprowadza wilgoć na zewnątrz. Materiały naturalne wchłaniają ją do siebie i są mało komfortowe podczas wysiłku fizycznego, ponieważ przyklejają się do ciała. Wilgotne, bawełniane ubrania, w połączeniu z porywistymi podmuchani wiatru mogą szybko doprowadzić do przeziębienia. O ile są świetne na co dzień, tak w przypadku jazdy na rowerze oraz innych aktywności będą nietrafionym pomysłem. Ponadto, jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie, wybierz strój z elementami odblaskowymi i obowiązkowo zaopatrz się w kask, który możesz wybrać przy okazji wizyty w sklepie FRRuuu. Niech pierwszy rzuci kamieniem, ten, kto nigdy nie miał muszki w oku, dlatego nie zapomnij o okularach, które uchronią Cię również przed słonecznym i oślepiającym blaskiem.

Event odbędzie się wczesną jesienią dlatego warto ubrać się na cebulkę i zabrać docieplające okrycie wierzchnie. Do pełnej wyprawki brakuje Ci już tylko rękawiczek rowerowych, które uchronią Twoje dłonie przed urazami i ułatwią trzymanie kierownicy. Gdybyś jednak o nich zapomniał_a to mimo wszystko bez problemu przejdziesz całą trasę FRRuuu. Jest zaplanowana tak, żebyś nie musiał_a się o nic martwić.

Gadżety przydatne podczas FRRuuu

Kapitanie, od razu Cię uprzedzamy – w trakcie rajdu bez smartfona ani rusz! Przyda Ci się również uchwyt na telefon, który ułatwi korzystanie ze specjalnie przystosowanej aplikacji mobilnej w czasie jazdy. Zliczy punkty Twojej drużyny za wykonane zadania i ułatwi poruszanie się po mieście. Każdy przywódca, dostanie od nas taki gadżet, w prezencie, w ramach FRRuuu Starter. Warto mieć również przy sobie powerbank’a, gdyby Twoje urządzenie mobilne wymagało podładowania.

Woda i przekąski

Koniecznie zaopatrz się w bidon, który będzie stale uzupełniany przez całe wydarzenie. O Twoje odpowiednie nawodnienie zadba MPWiK – Partner tegorocznej edycji FRRuuu. Na drogę nie musisz zabierać zdrowych przekąsek z domu. Podczas eventu marka Kaufland poczęstuje Cię owocami i warzywami, żebyś miał energię do zabawy i siłę, aż do momentu ogłoszenia wyników.

Niezależnie od tego, jak zaawansowanym rowerzystom jesteś, warto przygotować sobie tych kilka rzeczy wcześniej wymienionych. Na pewno umilą Ci rajd! Wygodnie ubrany_a, zaopatrzony_a w sprawny rower, bidon oraz uchwyt na telefon dojedziesz prosto po zwycięstwo. Dla trzech najlepszych drużyn w mieście, przygotowaliśmy z naszymi sponsorami i partnerami, wartościowe nagrody, o których będziemy informować na naszych social mediach.

Jeszcze nas nie obserwujesz? Koniecznie nadrób zaległości i odwiedź nas na:
Facebooku
Instagramie
LinkedIn

Przygotowany_a? To do zobaczenia 18 września!

Cześć! Tu Firmowy Rajd Rowerowy - kto jest po drugiej stronie?

Dołącz do naszej rowerowej społeczności, a dzięki niej, jako pierwszy_a dowiesz się o kolejnej edycji FRRuuu!