Kaufland gotowy do startu – liczy się zespół!

Każdy event jest dobry, aby się zintegrować oraz spędzić miło czas. To nie pierwszy raz, kiedy Kaufland bierze udział w tego typu wydarzeniu – po prostu to lubimy. Dlaczego? Bo tak ważny jest dla nas balans między pracą a życiem prywatnym.

Mimo wybuchu pandemii, która miała ogromny wpływ na naszą codzienność, staraliśmy się wspierać naszych pracowników na różne sposoby. Dobrym rozwiązaniem okazała się organizacja webinariów dotyczących tematyki wellbeingowej oraz prozdrowotnej. Tematy, które podejmowaliśmy to m.in. emocje w pandemii, rezyliencja, higiena snu, mindfulness oraz liczne webinary dietetyczne. Ale, ale… pamiętajmy, że wiedza to jedno, ale równie ważna jest praktyka oraz działania, jakie podejmujemy. W związku z tym w celu zaktywizowania naszych pracowników, zadbania o ich zdrowie oraz zachęcenie do ruchu, już po raz kolejny bierzemy udział w wydarzeniu sportowym.

Raz biegi, a raz rower…

Tym razem jako partner strategiczny, ale również jako uczestnik pojawimy się na Firmowym Rajdzie Rowerowym. Ogromnie cieszymy się z możliwości wsparcia organizatorów, a także wzięcia udziału w tego typu wydarzeniu. W naszej firmie mamy wielu zapalonych rowerzystów, którzy czekali na taki właśnie event rowerowy. No i mamy! Co więcej, to nie tylko sama jazda, a również zadania i wspólna zabawa, dzięki której nasi pracownicy będą mogli spędzić ze sobą więcej czasu, zintegrować się oraz poznać lepiej poprzez współpracę. 

Ważnym elementem w naszym życiu powinna być odpowiednia dieta, która wesprze nasz organizm w codzienności, a w szczególności w okresie, gdy należy zadbać o zdrowie i odporność. Dlatego też podczas Rajdu, na naszej stacji znajdziecie gotowy zapas owocowych witamin, a także gotowych posiłków do wzięcia ze sobą. Czegoż można chcieć więcej – gotowe Śniadanie z Kauflandem czeka na Was!

Mówią, że fajnie spędzić razem czas

Nasi pracownicy również nie mogą się doczekać na wydarzenie, postanowiliśmy ich spytać, dlaczego biorą udział  evencie – poniżej parę z ich wypowiedzi:

Wezmę udział w Firmowym Rajdzie Rowerowym, bo uwielbiam dobrą zabawę i gry zespołowe. Moja drużyna to świetni i pozytywni ludzie, dlatego szykuje się dzień pełen śmiechu i radości. Nie mogę się już doczekać 😊.
~ Katarzyna Łosińska-Burdzy, Dyrektor Pionu Rekrutacji i Marketingu Personalnego.

Uwielbiam rywalizację, rywalizacja mnie nakręca. 😊 Zawsze staram się być lepszy, moje motto to szybciej, mocniej, dalej. 😊 A co taki event daje firmie? Uczy współpracy w zespole i integruje uczestników. 😊
~ Jakub Iwaniak, Młodszy Specjalista w Dziale Zarządzania Kategoriami Produktów.

Biorę udział w rajdzie rowerowym, ponieważ lubię aktywności fizyczne. Cieszę się, że Kaufland propaguje takie formy spędzania wolnego czasu i integrowania pracowników. Nie mogę się doczekać przygotowanej trasy i miłego spędzenia czasu z koleżankami z pionu personalnego. 😊 Będzie to super zabawa! 😃
~ Przemysław Konkel, Specjalista w Pionie Doradztwa Personalnego.

To teraz już wszystko jasne. Jesteśmy zwarci i gotowi – czekamy na Was już 18 września.

Do zobaczenia!

Cześć! Tu Firmowy Rajd Rowerowy - kto jest po drugiej stronie?

Dołącz do naszej rowerowej społeczności, a dzięki niej, jako pierwszy_a dowiesz się o kolejnej edycji FRRuuu!