Wyjdź z domu na rower z przyjaciółmi, ale… nie zapominaj o właściwej higienie rąk!

Marka Carex, obecna na światowych rynkach od ponad 25 lat, od wielu lat także w Polsce oferuje produkty antybakteryjne takie jak mydła w płynie i kostce, jak również poręczne żele do rąk czy oczyszczające chusteczki – idealne do użycia poza domem.

Co zatem łączy markę Carex z projektem Firmowego Rajdu Rowerowego? Zapytaliśmy ich i mamy odpowiedź! 

W zespole Carex charakteryzujemy się zakorzenionym od najmłodszych lat zamiłowaniem do ruchu i aktywnego spędzania czasu poza domem – wiemy też, że w dobie wydarzeń ostatniego 1,5 roku nie było to takie łatwe i oczywiste.

Zaangażowanie się przez zespół marki Carex we wsparcie unikalnego i innowacyjnego pomysłu Firmowego Rajdu Rowerowego, który promuje współpracę drużynową, dobrą zabawę, ale przede wszystkim aktywność na świeżym powietrzu było dla nas zatem oczywistą decyzją. Wiemy, że możliwość takiego spontanicznego „wyjścia z domu na rower”, a także spotkania ze znajomymi nabrała w ostatnim czasie szczególnego znaczenia.

Jesteśmy pewni, że zaangażowanie w projekt Firmowego Rajdu Rowerowego przyniesie wszystkim wyjątkowe korzyści i jesteśmy dumni, że będziemy wspierać akcję także od strony zadbania o czystość i higienę Uczestników. To ważne, by o higienę dłoni Uczestników dbała rozpoznawalna międzynarodowa marka z wieloletnim doświadczeniem w tym obszarze.

Za wszystkich Uczestników trzymamy kciuki już 18 września we Wrocławiu!

Marka Carex będzie obecna podczas eventu nie tylko w Waszych pakietach startowych, ale spotkacie ją również na trasie, na jednej ze specjalnie przygotowanych stacji. Możemy zdradzić, że to miejsce na pewno przypadnie Wam do gustu i pozwoli na zrobienie małej przerwy i oddanie się chilloutowi 🙂

Do zobaczenia!

Cześć! Tu Firmowy Rajd Rowerowy - kto jest po drugiej stronie?

Dołącz do naszej rowerowej społeczności, a dzięki niej, jako pierwszy_a dowiesz się o kolejnej edycji FRRuuu!